Galanima Restaurant & Bahçe 700 kişilik kapalı ve 300 kişilik açık alanında sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
   Eşsiz deniz ve doğa manzaralı bahçemizde taş fırın, otopark alanı, çocuk parkı, mescit, şömine, bahçe alanı ve ek restaurant bölümlerimizde bulunmaktadır.

   İşletmemiz de grup yemekleri, toplantıları, sunum imkanı ve nişan, nikah, düğün, sünnet törenleri düzenlenebilmektedir. Ayrıca taş fırında pişen lahmacun ve pide çeşitlerini Galanima Bahçe'de yeme ayrıcalığını yaşayın.

Türk Patent Enstitüsü Başkanlığının ilanına göre, Akçaabat Köftesi Akçaabat köftesini diğer köfte türlerinden ayıran en önemli özellik söz konusu köftenin üretiminde kullanılan etin doğal ortamda ve kendine has bir filoruga sahip bölge yaylalarında yetiştirilmiş danalardan elde edilmiş olmasıdır. Yörenin otlarının bu hayvanların üzerindeki etlerine vermiş olduğu tad ile köfteye ayrı bir damak lezzeti vermektedir. Bölge dışındaki illerden gelen hayvanların etinden bu lezzetin yakalanması mümkün değildir.  Devamı...

Tarihçe

Akçaabat Köftesi

Restaurant Albüm

Bahçe Albüm

Organizasyonlar

Şarküteri